O firmie | Regulamin | Mapa strony | Pressroom | Kontakt
szukaj
zadzwoń
509 911 107
lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
Strona główna > O firmie

MISJA I WARTOŚCI FIRMY

iDoradcy Finansowi to zespól doskonale wyszkolonych doradców finansowych, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Istotą działalności naszej firmy jest sukces jej Klientów – działamy na Twój zysk i korzyść, a nie instytucji finansowych których produkty oferujemy. W ciągu kilku lat naszej działalności iDoradcy Finansowi zdobyli unikalne doświadczenie, które jest fundamentem profesjonalnego działania.

Naszą misją jest pomoc w spełnianiu marzeń naszych Klientów poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie finansów osobistych.

O naszej firmie i jej sukcesach decydują Nasi Ludzie. Inwestujemy w naszych Pracowników poprzez stwarzanie wyjątkowych możliwości rozwoju, pozwalających wydobyć z każdego z nas to co jest najlepsze.

Naszą WYJĄTKOWOŚĆ tworzymy MY WSZYSCY. Hasła i wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy to:

SZACUNEK ZAUFANIE ZAANGAŻOWANIE SKUTECZNOŚĆ

KONSTRUKCJA FIRMY

Z racji, że działamy w każdym segmencie rynku finansowego Nasza firma posiada zarówno uniwersalnych jak i wyspecjalizowanych iDoradców Finansowych. Kontaktując się z nami masz pewność, że Twoją sprawą zajmie się osoba kompetentna, którą w każdym momencie wspiera cały Zespół Firmy, co przekłada się na skuteczność działania i sprawność załatwiania nawet najtrudniejszych spraw.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH PLACÓWEK

lub do umówienia darmowego spotkania w wygodnym dla Was miejscu

  • Kursy walut
  • Indeksy
  • Wibor / Euribor
Ładowanie danych ...
Ładowanie danych ...

Pracuj z najlepszymi

Zostań Doradcą Finansowym iDoradcy!

aplikuj

Newsletter iDoradcy

Miesięczny zestaw informacji